streda 8. februára 2017

Marc Jacobs - Nudes Sheer Lip Gel

Ahojte! 

Dnešný článok bude o jednom z klenotov z mojej kozmetickej zbierky a to rúžu od značky Marc Jacobs, ktorý som "adoptovala". Tento kúsok je pre mňa o to vzácnejší, že kozmetická odnož tejto značky u nás nie je dostupná. 


Za tento rúž v grramáži 3,6 gramu v prepočte zaplatíte okolo 30 dolárov. 

Samotné balenie rúžu je v telovej béžovej farbe s jednoduchým nápisom a balenie je magnetické, takže nehrozí, že viečko z rúžu v kabelke spadne. 
Rúž mám v odtieni Role Play čo je telová s ružovým studeným podtónom. Ja by som ju mohla nazvať aj ako moja farba pier, len krajšia. 
Rúž má pomerne príjemnú parfemáciu, ktorá mi pripomína jemnú vanilkovú vôňu MAC-ovských rúžov. 

Marc Jacobs Nudes Sheer Lip Gel - Role Play 

Čo sa týka samotnej konzistencie a textúry rúžu, je taká ako napovedá samotný názov tohto produktu. Je veľmi krémová, rúž ľahko pri nanášaní kĺže po perách. To napovedá aj o jeho vlastnostiach, že samotný rúž je hydratačný a výživný. Tieto jeho vlastnosti sa samozrejme aj odrážajú na jeho krycej schopnosti, ktorú by som popísala ako veľmi ľahkú až strednú kryciu schopnosť a aj na samotnej výdrži rúžu na perách. 

Marc Jacobs Nudes Sheer Lip Gel - Role Play 

Pred aplikáciou vždy používam balzam na pery, pretože občas som si všimla, že mal tendenciu zvýrazňovať suchosť pier, pokiaľ som rúž naaplikovala na suché, balzamom neošetrené pery. K rúžu aj používam kontúrku od Essence v odtieni 11 In the Nude, aby som mierne výdrž samotného rúžu predĺžila. Našťastie pri tomto odtieni, to jemné strácanie počas pár hodín nie je nejakým prešľapom, nakoľko sa naozaj z pier vytráca rovnomerne a vzhľadom k jemnej farbe pri toto vytrácania ani neprekáža a rúž nie je problém ani znovu naaplikovať a rúž nemá tendenciu sa nejak nevzhľadne vrstiť pri preaplikovaní rúžu. 

Marc Jacobs Nudes Sheer Lip Gel - Role Play 
Musím ale na to pozrieť kritickým okom a áno, rúž s podobnými vlastnosťami, odtieňmi a výdržou sa dá zohnať aj za nižšiu sumu, ale popravde ja som veľmi rada, že mám tento kúsok vo svojej zbierke, pretože ide o krásny kúsok, ktorý sa dá nosiť ku každodennému líčeniu a balenie je pre mňa uchvátne a elegantné. 

Od samotnej značky ma zaujímajú aj ďalšie produkty ako sú lícenky alebo paletky očných tieňov, tak uvidíme, kedy sa znova naskytne príležitosť svoju zbierku rozšíriť. 

Zaujala Vás značka Marc Jacobs Beauty? 

4 komentáre:

 1. táto vec je krásna už len kvôli tomu baleniu! :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tomu ver :D to sa nedá odolať a ešte keď je magnetické :D.

   Odstrániť
 2. balenie je naozaj krásne, ale mne sa páči aj samotná farba rúžu a aký výsledok vytvára :) veľmi pekná konzistencia :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zaujala, jeden ruz vlastnim (pisala som o nom aj na blogu) a zalusk si robim aj na mascaru Velvet Noir, len cakam, kto z mojho okolia bude mat cestu do USA :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý Váš komentár alebo postreh :) P.S: Pokiaľ sa mi sem chystáš capiť pomocou ctrl+c a ctrl+v iba svoj odkaz na giveaway, tak bude nekompromisne zmazaný.