Lícenkový TAG

Čauce mravce. Keďže ma tento TAG zaujal na iných blogoch a som tiež tak trochu "úchyl" do líceniek rozhodla som sa že vám aspoň takouto formou predstavím svoju zbierku. Do TAGu zahrniem aj bronzery, pretože tie kupujem radšej ako lícenky a často ich používam samostatne aj bez lícenky.
Tak poďme na to :).

1. Koľko máš líceniek (bronzerov)?
Spolu aj s bronzermi to nie je až tak veľa ale je to presne 19.


2. Prvá lícenka, ktorú si si kúpila alebo dostala?
Ide o Essence Silky touch blush v odtieni 20 Babydoll. Je to taká klasická ružová, ani príliš svetlá, ani moc výrazná ale ani moc staroružová. Používam ju dodnes.


3. Prvá lícenka, ktorú si si kúpila?
Tá istá ktorá v druhej otázke, čiže Essence Silky touch blush v odtieni 20 Babydoll.

4. Ktorú lícenku si najviac unosila? 
No pravdepodobne Essence v odtieni 40 Natural beauty, keďže ide o super odtieň niečo medzi lícenkou a bronzerom, čiže krásne aj vykontúruje, dodá farbu a na tvári ma naozaj krásny odtieň. Dosť muziky za málo peňazí.


5. Najobľúbenejšia lícenka? 
Určite Nars v odtieni Madly, čo je tiež taká multifunkčná, vykontúruje dodá farbu aj lesk. Plus zbožňujem ten dizajn Nars líceniek. Mám ju už dva roky a skoro vôbec neubúda.


6. Posledná lícenka, ktorú si si kúpila?
Ide o lícenku z tých nových od Catrice v odtieni 010 I Am Nuts About You, čo mi príde že je to zase taký ten chameleón niečo medzi lícenkou a bronzerom a preto som po nej siahla :).7. Po ktorej lícenke teraz najviac túžiš? 
Asi Benefit Rockateur alebo potom čo sa týka bronzerov tak od Nars Laguna.8. Z ktorej značky máš najviac kúskov?
Od Catrice  spolu s bronzerom po 6 kúskov.9. Obľúbená neutrálna lícenka?
Za mňa asi Alverde v odtieni 05 Pastel Rose. Ide o jemnú ružovú, ktorá je skôr chladnejšia.10. Najobľúbenejšia marhuľová lícenka?
Asi Catrice v odtieni 050 Apropos Apricot, čo napovedá už názov :D. Ide o veľmi jemnú marhuľovú, ktorá nie je príliš krikľavá ale ani príliš zastrená. A má krásne zlatavé odlesky.11. Obľúbená žiarivá ružová?
Keďže mám len jednu takú tak Catrice v odtieni 070 Pinkerbell.12. Obľúbená fialová?
Keďže mám tiež len jednu tak znova od Catrice v odtieni 060 Rosewood Forest. Túto mám rada najmä v zime.13. Lícenka, ktorú si dáš keď proste nevieš akú si dať? 
Ide asi o práve spomínanú Alverde v odtieni 05 Pastel Rose, keďže ide za mňa o taký neutrálny odtieň.

14. Najobľúbenejší odtieň lícenky?
No to vám asi bude jasné, ide o takú tu orieškovú,chameleonovú, niečo medzi lícenkou a bronzerom.

15. Najkrajší obal lícenky?
No mne sa najviac páči obal od Narsu, aj keď vďaka pogumovaniu a čiernemu obalu je na nej vidno každý odtlačok.16. Najhorší obal lícenky?
Asi od Essence, keďže ide o taký lacný a veľmi tenký plast. Taktiež nápis sa z nich rýchlo ošúchal.17. Najlacnejšia lícenka ktorú máš?
To budú tie od Essence.

18. Najdrahšia lícenka ktorú máš?
Tu uvediem skôr bronzer a je to bronzer od Benefitu Hoola.


19. Unáhlená kúpa?
Asi Max Factor v odtieni 225 Mulberry. Fakt krásny odtieň ale na tú cenu neskutočne odfláknutý aj obal aj tá kvalita je otrasná. Farbu mi naberá štetec len z polky, lebo druhá polovica je tak zlisovaná že to nejde. Vidno to aj na fotke, tam kde je to najviac "vyďubkané" iba odtiaľ sa dá lícenka naberať.20. Najmilovanejšia tvárenka?
No tu musím uviesť že to asi bude Nars Madly.

A čo vy? Máte niektorú z mojej zbierky a ste spokojné, či prepadák? Alebo mi len napíšte vašu obľúbenú ktorá by podľa vás stála za kúpu ;).


Fotím na: Canon PowerShot SX130 IS

Komentáre

 1. S mojou jednou jedinou licenkou, by som tento tag nemohla vytvorit :-)
  Kaviareň u mačky

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak mne sa to tak za posledné dva roky nazbieralo :D zatiaľ používam všetky ale sú niektoré, ktoré by som si znovu nekúpila :)

   Odstrániť
 2. Moc se mi líbí tvářenka Nars Madly:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je fakt veľmi pekná, najmä na leto, len tá astronomická cena :D

   Odstrániť
 3. i já se do tvářenek zamilovala, toužila bych po nějaké "lepší" líbí se mi ty od benefitu či Macu, a od TheBalm či pierrebeauty :) ale zatím mám jen dvě tvářenky /snažím se držet/ - od bourjois růžovku a růžovo-broskvičkovou od marykay :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Poviem ti že nie je nič lepšie ako keď si kúpiš nejakú na ktorú si našetríš. Pre mňa osobne sú práve tie najdrahšie také cenné lebo som si na ne našetrila a nie je to pre mňa len jedna z mnohých drahých líceniek, ktorá v podstate nemá pre mňa žiadnu cenu pretože mám ďalších 20 rôznych high end značiek.

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý Váš komentár alebo postreh :) P.S: Pokiaľ sa mi sem chystáš capiť pomocou ctrl+c a ctrl+v iba svoj odkaz na giveaway, tak bude nekompromisne zmazaný.