pondelok 24. augusta 2015

Lakovacie okienko #3

Ahoojte. Tak znova nám ubehol nejaký čas a ja vám chcem ukázať čo som lakovala posledné dni. Keďže boli také teplá dostala som náladu na modrú, ktorú bežne v lete nenosievam, ale teraz ma tá modrá nejak chytila. 

L´oreál - Mystic Blue
1.L´oreál - Mystic Blue - 5 ml
Ide o temnú modrú, ktorá sa občas tvári až čierne. Ja som tento lak zhabala mame, pretože takéto chameleónie farby mám rada :D. Lak je super, na krátke nechty ho postačí len jedna vrstva. Čo sa týka výdrže, u mňa je znova okolo troch dní, na konci tretieho dňa už mám trochu ošúpané špičky a keďže som trochu detailista tak v tomto momente takýto tmavý lak už prelakovávam. 


Look by BIPA - Mettalic Blue
2. Look by BIPA - Special effect - Nr. 7 Mettalic Blue - 5 ml
Kúpila som ho na skúšku v rakúskej drogérii Bipa, aj keď až tak metalické laky nemám rada. Tento som si však celkom obľúbila čo sa týka farby, najmä v zimných mesiacoch ale nemám problém si ho dať celý rok. Čo sa týka lakovanie sú potrebné dve vrstvy. Čo sa týka výdrže u mňa bohužiaľ len 2 dni v peknom stave :(. Taktiež ako môžete vidieť na fotke je proste ťažké ho pekne odlakovať z kože v okolí nechtov a ešte horšie ak ju máte suchú to sa vám tam zažere a koniec. Pravdepodobne po ďalších nesiahnem. 

L´oreál - Maui Wawe
3. L´oreal - Maui Wawe - 5 ml
Tento lak patrí medzi mojich veľkých obľúbencov na jeseň. Ide o zvláštnu atramentovú modrú a v skutočnosti vyzerá oveľa lepšie ako na fotografii. Pri tomtu laku je aj výhoda že v pohode stačí len jedna vrstva, čiže človek aj šetrí čas. Taktiež výdržou je skvelý, pokiaľ použijete kvalitný top coat dá okolo 4 - 5 dní, čo je pre mňa postačujúce, väčšinou po tomto intervale aj tak už chcem zmeniť farbu za inú. 


Flormar Pretty - P 23
4. Flormar Pretty - odtieň P23 - 6 ml
Ide o veľmi príjemnú letnú farbu, ktorá je by som povedala že ide do tyrkysova ale obsahuje aj dosť zelenej. Proste za mňa fakt krásny odtieň. Spolu s tým že sa mi ho podarilo zohnať v zľave tak sa mu odolať proste nedalo. Lak má výhodu že kryje v jednej vrstve. Bohužiaľ trochu dlhšie schne ako som zvyknutá. Čo sa týka výdrže tak dá cca 2-3 dni. Škoda že laky od Flormar nie sú až tak dostupné. 

Tak to bolo dnešné lakovacie okienko a laky, ktoré som nosila teraz v auguste. Napíšte mi, či sa vám niektorý z týchto lakov páči a či máte radi na nechtoch modrú. :) 

Fotím na: Canon PowerShot SX130 IS

2 komentáre:

  1. Já zase modrou tolik na nehtech nenosím, ale na oblečení často. Přesto všechny tyto laky vypadají naprosto úžasně, že bych nevěděla, který si vybrat dřív :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem. Ja osobne mám len 5 modrých lakov, uvidíme či ešte nejaké pribudnú, keďže veľmi záleží práve na tom že aká modrá :),

      Odstrániť

Ďakujem za každý Váš komentár alebo postreh :) P.S: Pokiaľ sa mi sem chystáš capiť pomocou ctrl+c a ctrl+v iba svoj odkaz na giveaway, tak bude nekompromisne zmazaný.