sobota 3. júna 2017

Nákupy a novinky Máj 2017

Ahojte nákupní maniaci! 

Blíži sa leto a pomerne sú moje nákupy ovplyvnené aj týmto faktom. A taktiež tú mám aj pár potešení vo forme dekoratívky a pár nevyhnutností. 

Keďže v máji konečne otvorili Douglas v nákupnom centre Eurovea musela som ho navštíviť a niečo si odniesť. Nakoniec som pri prvej návšteve odišla s tekutým rúžom Lingerie od Nyxu v odtieni 02 Embellishment na ktorý som už dlhšie pozerala prevažne v recenziách. 
Essence taktiež prišla s novou limitkou Blossom Dreams, v ktorej bol dúhový rozjasňovač okamžite rozkradnutý ale mňa aj tak omnoho viac zaujímal tento tekutý rozjasňovač pod obočie a taktiež sa dá použiť na rozjasnenie miest pod očami. 
Konečne aj v Lidli naskladili moju obľúbenú pleťovú vodu pre suchú a citlivú pleť Cien. Za tú cenu je to naozaj skvelý výrobok, ktorý plní to čo sľubuje. Balea taktiež prišla s novinkami a to s radou s aktívnym uhlím. Ja som sa rozhodla vyskúšať takú klasiku a to sú pásiky na nos, ktoré majú vytiahnuť nečistoty z pleti. 
V Dm drogérii sa vypredával očný krémik od Diadermine za polovičnú zľavu a keďže mi dochádza očný krém, kúpila som si tento do zásoby. 
Posledným prírastkom dekoratívky je Dallas od Benefitu. Tento multifunkčný produkt - lícenka a bronzer v jednom bol na mojom wishliste už 4 roky. Nakoniec to pri nákupoch pred 4 rokmi vyhrala Hoola. Ale keďže som mala 15% zľavu do Douglasu ako nový zákazník, rozhodla som sa, že ten Dallas si jednoducho konečne zadovážim. 

V Lidli ste určite postrehli, že tam v jeden májový týždeň mali aj samoopaľovacie produkty Cien. Keďže ja samoopalovák používam celý rok na oblasť krku a dekoltu, takýto krém sa mi zíde :). 
Ďalším kúskom je sérum na dekolt a poprsie od Balea, ktorý má mať liftujúci efekt a zatiaľ s ním mám celkom pozitívnu skúsenosť za posledný týždeň. 


V drogérii ma taktiež zaujalo nové balenie Alverde samoopalováku, ktorý je za mňa jeden z najlepších lacných opalovákov zároveň s prírodným zložením. 
Rozhodla som sa tiež vyskúšať Deo krištál od Balea, ktorý sa chystám používať v také tie volnejšie dni doma. 


Na leto som si zaobstarala sprchovaciu penu Cien, ktorá je určená po opaľovaní a má mať chladivý efekt, čo bude v lete nebe a dudy. 
Ako osviežovač vzduchu som si zaobstarala aj pomerne lacnú toaletku značky Keshi, ktorá bola dostupná tiež v rámci nejakej týždňovej akcie v Lidli. Má pomerne fajn vôňu ale ako parfém by som to naozaj nepoužívala. 
A posledným must-have je Balea voda v spreji, ktorú ja osobne momentálne používam pod pleťový olejček. 

Zaobstarali ste si tento mesiac nejakú novinku? 

4 komentáre:

 1. Odpovede
  1. Zatiaľ mám odskúšaný len jeden kúsok, ale nepríde mi, že by boli lepšie vďaka tomu aktívnemu uhliu. Zatiaľ asi porovnateľné s Essence pásikmi na nos.

   Odstrániť
 2. Ja sa pripájam k Veo a tiež ma veľmi zaujíma, čo na nich povieš :D :)

  Candy | C a n d y G r a n t

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak ti teda odpíšem to isté :D. Vyskúšala som zatiaľ len jeden pásik, ale nepríde mi, že by boli niečím výnimočné vďaka tomu aktívnemu uhliu. Zatiaľ sú porovnateľné s Essence pásikmi na nos.

   Odstrániť

Ďakujem za každý Váš komentár alebo postreh :) P.S: Pokiaľ sa mi sem chystáš capiť pomocou ctrl+c a ctrl+v iba svoj odkaz na giveaway, tak bude nekompromisne zmazaný.